אודות

חברת פלמט הוקמה בשנת 1965 כמפעל קטן לייצור מבלטים ותבניות לשוק המקומי. במשך השנים החברה התפתחה והתמקצעה בייצור, יבוא ושיווק אביזרי פירזול איכותיים לתריסים, חלונות ודלתות אלומיניום.

החברה ממוקמת באזור התעשיה יד בנימין בשטח של כשישה דונם. שטחה הבנוי הוא 3,000 מ"ר ובו נמצאות המחלקות השונות, ביניהן מחלקת פיתוח וייצור של מבלטים ותבניות, ייצור פלסטיק באמצעות מכונות הזרקה, צביעה, הרכבה ושקילה של מוצרים הנמצאים בתהליך ייצור, מחסן לוגיסטי לאחסון, הכנה והובלה של הזמנות, מחלקת יבוא וייצוא, משרדי ההנהלה ועוד.

חלק מרכזי מקווי היסוד שמנחים את הפעילות השותפת הוא עמידה בקשר רציף עם מחלקות פיתוח של מפעלים לייצור אלומיניום בארץ ובחו"ל, בדיקה קפדנית של איכות וטיב המוצרים והתאמתם לשוק המקומי, בדיקות שוטפות במכון התקנים הישראלי, מתן גיבוי טכני מקצועי ועמידה מאחורי כל מוצר שמשווק.

לקוחות החברה הינם בעיקרם מפעלים לייצור חלונות ודלתות אלומיניום ומחסני אלומיניום שעוסקים במסחר של פרופילי אלומיניום ואביזרי פירזול. ניתן למצוא בין המוצרים המובילים גלגלים לחלונות ודלתות הזזה, מנועים לתריסי גלילה, מנועים לשחרור עשן, מגוון ידיות מעוצבות, סגרים ונעילות רב נקודתיות, צירים, פינות, מנעולים וצילינדרים, מכסים ואטמים, מעצורים, מברשות וגומי לזיגוג, רשתות נגד יתושים ועוד.

about-company

בתמונה: מאיר לוי, מייסד ונשיא החברה

Skip to content